Zsolnay táncoló pár népviseletben, opak eosinmázzal

94

Zsolnay táncoló pár népviseletben

opak eozinmázas fehércserép, 27 x 11 x 17,5 cm,
jelzett: eosinnal bélyegzett Hárompajzsos Zsolnay Pécs Öttemplom, Made in Hungary márkajelzés, 9350-es fazonszámmal, 1940-tól, restaurált
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%