9

Zsolnay díszkancsó

Technika: festett, mázas fehércserép
Méret: 41 cm
jelzett, hosszában nyomott, kékkel bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom, TJM márkajelzés, 3373 fazonszám, sérült
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 10 000 Ft