6

Zsolnay váza pár izniki dekorral

Technika: festett mázas fehércserép
Méret: 47 x 11,5 cm
jelzett: masszába nyomott ZW Pécs márkajel
fazonszám: 454
restaurált
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%