Zsolnay váza virágdekorral
Zsolnay váza virágdekorral

20

Zsolnay váza virág dekorral

Technika: festett, mázas fehércserép áttört díszítéssel
Méret: 30 cm
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs Made in Austria-Hungaria márkajelzés, bélyegzett Made in Hungary öttemplom márkajelzés, 3885 fazonszám
nyaka restaurált
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%