Csánky Dénes:  A XIX. és a XX. Század külföldi mesterei I-II kötet ,egybe kötve

83

Csánky Dénes (1885-1972)

A XIX. és a XX. Század külföldi mesterei I-II kötet ,egybe kötve

Budapest, 1939, a szerző kiadása, 26 cm, 116 oldal+100 kép, 75 oldal+52 kép, egészvászon
Kikiáltási ár: 4 000 Ft (13 EUR*, 14 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%