5

Barcsay Jenő (1900-1988)

10 kompozíció mappa

Szitanyomat, papír, j.j.l.: Barcsay j.b.l.: 88/140
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%