10. PINTÉR AUKCIÓ BALATONFÜREDEN - HOLNAP ESTE 19 ÓRAKOR!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

HOLNAP ESTE KALAPÁCS ALÁ KERÜL 10. JUBILEUMI BALATONI AUKCIÓNK ANYAGA!

Szeretettel várunk minden kedves Barátot, Érdeklődőt és Licitálót a holnap este 19 órakor kezdődő Jubileumi Nyári Aukciónkra, melyet ezúttal is a Balaton, Nyár, Szerelem... témában rendezünk meg.

Időpont: 2019. augusztus 17., szombat 19 óra
Helyszín: Anna Grand Hotel (8230 Balatonfüred, Gyógy tér 1.)

Az esemény programja a következőképpen alakul:
18:30 – Regisztráció, ülőhelyek elfoglalása
19:00 – Juhász Anna köszöntőjével kezdetét veszi az aukció
21:30 - Az árverés várható vége

Figyelem! Parkolás az Anna Grand Hotel szabadtéri parkolójában vagy mélygarázsában fizetés ellenében lehetséges.

Ismeretlen: Kanapén fekvő art-deco akt, 1930 körül (olaj, vászon, 100,5 x 120,5 cm, j.b.f.: olvashatatlan) Kikiáltási ár: 480 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
E-mail: recepcio@pinterantik.hu Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon:+36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
Megtalálhat minket (és esetleg követhet is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház