118

12 személyes bécsi ezüst étkészlet

Technika: 800-as finomságú ezüst, 136 darab
Méret: 6786 g
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%