12 személyes ezüst étkészlet díszdobozban

116

Technika: 800-as finomságú ezüst, bruttó: 6100 g
Méret: 118 darabos
jelzett: Pest, 1965 után használt fémjel
Kalász mesterjegy
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 167 EUR*, 4 587 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%