271

Bullás József (1958)

140710

Technika: olaj, vászon
Méret: 120x95 cm
2014.
j.hátoldalon Bullás

A festmény, ami nem csak a szemet csapja be, de a legtöbb okos telefon autofókuszát is, nem csak élőben, de sokat nézve még a számítógép képernyőjén is megmozdul. A rács-struktúra „mögé” pillantva a táncoló csokoládépapírok közé nyúlnánk legszívesebben, hogy kivegyünk egy... de mit is? És épp itt kezdődik a mágia. Vajon hogy csinálja? Hát, pont így.

Schneller János
HUF 700 000 — 800 000
EUR 1 944 — 2 222
USD 2 141 — 2 446

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 250 EUR*, 1 376 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%