7

Bullás József (1958)

160726

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 50 cm
j. a hátoldalon: Bullás József
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%