18. századi osztrák szobrász: Szent István király

457

festett, aranyozott, fargott fa, eredeti állapotban,
154 x 88 x 25 cm,
készült 18. században
VÉDETT, védési szám: 141/1982
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (6 427 EUR*, 6 955 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%