44

Juszkó Béla (1877-1969)

1915. Nov. 23. Mali Dorogostaji rajvonal

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 26,5 x 29,5 cm
j.j.l.: 1915. Nov. 23. Mali Dorogostaji rajvonal hdngy.
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 36 000 Ft