Értékőrzők

Alkotók:

Aatoth Franyo  ·  Almásy Aladár  ·  Ámos Imre  ·  Arató István  ·  Baglyas Erika  ·  Bak Imre  ·  Bálint József  ·  Balla Béla  ·  Balogh András  ·  Balogh Csaba  ·  Bán Béla  ·  Bánki Ákos  ·  Baracsy Tibor  ·  Baraniay Francisc  ·  Barcsay Jenő  ·  Basch Andor  ·  Basch Árpád  ·  Batthyány Gyula, gróf  ·  Batthyány levelek  ·  Ben Ali Haggin  ·  Bencze László  ·  Benczúr Gyula  ·  Berény Róbert  ·  Berhid Mária  ·  Berkes Antal  ·  Berkes Ilona  ·  Beron Gyula  ·  Beszédes János László  ·  Bíró Antal  ·  Bizse János  ·  Bocz Gyula  ·  Boemm Ritta  ·  Böhm Lipót  ·  Boldizsár István  ·  Bolmányi Ferenc  ·  Borgó  ·  Boromisza Tibor  ·  Borsos Miklós  ·  Borsos-Lőrinc Lilla  ·  Bukovsky Andrea  ·  Bukta Imre  ·  Chiovini Ferenc  ·  Csapek Károly  ·  Csontó Lajos  ·  Csortos E. József  ·  Czigány Dezső  ·  Dala József  ·  Deim Pál  ·  Diener-Dénes Rudolf  ·  Dietrich, Adolf  ·  Domanovszky Endre  ·  E. Gall Gall Ferenc  ·  Edvi Illés Aladár  ·  Esse Bánki Ákos  ·  feLugossy László  ·  Földi Péter  ·  Frank Frigyes  ·  Frey Krisztián  ·  Fried Pál  ·  Fülöp Antal Andor  ·  Gaál Ferenc  ·  Gaál József  ·  Gábor Móric  ·  Ganczaugh Miklós  ·  Gerber Pál  ·  Gerzson Pál  ·  Ginovszky József  ·  Glatz Oszkár  ·  Gruber Béla  ·  Hajas Tibor  ·  Halász-Hradil Elemér  ·  Hartmann Franz  ·  Herman Lipót  ·  Hikádi Erzsébet  ·  Hincz Gyula  ·  Horváth Gábor  ·  Huszár Imre  ·  id. Barabás Márton  ·  ifj. Guti József  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen (szerb ?) festő  ·  Ismeretlen (XIX. század eleje)  ·  Ismeretlen (XIX. század)  ·  Ismeretlen (XVIII. század)  ·  Ismeretlen (XX. század)  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen 20. századi festő  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen monogrammal  ·  Ismeretlen nagybányai festő  ·  Ismeretlen német festő  ·  Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)  ·  Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Ismeretlen szobrász (XIX. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XX. század)  ·  Ismeretlen XIX. századi  ·  Iván Szilárd  ·  Iványi Grünwald Béla követője  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Jacobus Johannes, Lauwers  ·  Jakovits József  ·  Járitz Józsa  ·  Johann Anton, Eismann  ·  Jovián György  ·  Juhász Árpád  ·  Juszkó Béla  ·  Kádár Béla jelzéssel  ·  Kádár Béla  ·  Kántor Lajos  ·  Karlovszky Bertalan  ·  Kassák Lajos  ·  Kazovszkij, El  ·  Kicsiny Balázs  ·  Kiss Károly  ·  Klie Zoltán  ·  Kondor Béla  ·  Kontuly Béla  ·  Kopasz Tamás  ·  Korniss Dezső  ·  Koroknai Zsolt  ·  Koszta József  ·  Kótai Tamás  ·  Kovács Mihály  ·  Kunt Ernő  ·  Lenhardt Emil  ·  Litteczky Endre  ·  Lossonczy Tamás  ·  Lovas Ilona  ·  Lukoviczky Endre  ·  M. Tóth Margit  ·  Marcel Iancu  ·  Márk Lajos  ·  Marosán Gyula  ·  Mattioni Eszter  ·  Mattis János  ·  Mattis Teutsch János  ·  Mátyássy László  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Megyik János  ·  Melcher Mihály  ·  Miháltz Pál  ·  Miklóssy Gábor  ·  Mórotz Miklós  ·  Mózes Katalin  ·  Mustó János  ·  Nagy Csaba  ·  Nagy Imre  ·  Náray Aurél  ·  Neogrády Antal  ·  Olejnik Janka  ·  Olgyay Ferenc  ·  Olvashatalan jelzéssel  ·  Orbán Dezső  ·  Paál Albert  ·  Paál Zsuzsanna  ·  Pap Gyula  ·  Pauer Gyula  ·  Pekáry István  ·  Perlmutter Izsák  ·  Perlrott Csaba Vilmos  ·  Peterdi Gábor  ·  Pinczehelyi Sándor  ·  Pogány István Csebi  ·  Pollacsek Kálmán  ·  Pólya Iván  ·  Prihoda János-Glatz Oszkár után  ·  Querfurt Augusto  ·  Rácmolnár Sándor  ·  Rafael Győző Viktor  ·  Réti István  ·  Rippl-Rónai József  ·  Román György  ·  Rozsda Endre  ·  Rutkai Bori  ·  Ruzicskay György  ·  Scheiber Hugó  ·  Schmal Károly  ·  Schönberger Armand  ·  Seelos, Gottfried  ·  Seres László  ·  Simon György János  ·  Somogyi József  ·  Somos Miklós  ·  Sugár Andor  ·  Swierkiewicz Róbert  ·  Szabados Árpád  ·  Szablya Frischauf Ferenc  ·  Szabó Gyula  ·  Szalatnyay József  ·  Szegedi Molnár Géza  ·  Székelyi Kati  ·  Szemethy Imre  ·  Szikora Tamás  ·  Szirtes János  ·  Szurcsik József  ·  T. Rátz Péter  ·  Tihanyi Lajos  ·  Tihanyi János Lajos  ·  Tölgyessy Artúr  ·  Tolnay Ákos  ·  Toroczkai Wigand Ede (Muhits Sándor)  ·  Toroczkay Oszvald  ·  Tóth Menyhért után  ·  Turcsányi Antal  ·  Ujházi Péter  ·  Várady Gyula  ·  Varga Éva  ·  Varga Nándor Lajos  ·  Végh Gusztáv  ·  Vén Emil  ·  Verebics Ágnes  ·  Verebics Katalin  ·  Wahorn András  ·  Weit László  ·  Yengibarian, Mamikon  ·  Zanussi, Josef  ·  Zatzka Hans  ·  Ziem Felix  ·  Zierkelbach László  ·
1

2

Böhm Lipót
3

Gábor Móric
4

Beron Gyula
5

Csapek Károly
6

id. Barabás Márton
7

Berkes Ilona
8

Beron Gyula
9

Basch Árpád
10

Boemm Ritta
11

Glatz Oszkár
12

Iványi Grünwald Béla követője
13

Iványi Grünwald Béla követője
14

Ismeretlen
15

Olvashatalan jelzéssel
16

Pekáry István
17

Fried Pál
18

Paál Albert
19

Várady Gyula
20

Zierkelbach László
21

Weit László
22

Tihanyi János Lajos
23

Gerzson Pál
24

Baracsy Tibor
25

Bizse János
26

Bencze László
27

Hikádi Erzsébet
28

Miháltz Pál
29

Balla Béla
30

Balla Béla
31

Basch Andor
32

Vén Emil
33

Klie Zoltán
34

Boldizsár István
35

Pap Gyula
36

Pap Gyula
37

Pap Gyula
39

Orbán Dezső
40

Bocz Gyula
41

Melcher Mihály
42

Melcher Mihály
43

Yengibarian, Mamikon
44

Yengibarian, Mamikon
45

46

47

Balogh Csaba
48

Esse Bánki Ákos
49

Bánki Ákos
50

Borgó
51

Pollacsek Kálmán
53

Mózes Katalin
54

Turcsányi Antal
55

Ganczaugh Miklós
56

Ganczaugh Miklós
57

59

Nagy Csaba
60

Varga Éva
61

Varga Éva
62

Pinczehelyi Sándor
63

Schmal Károly
64

Schmal Károly
65

Szikora Tamás
67

M. Tóth Margit
68

Mátyássy László
69

Mátyássy László
70

Szabados Árpád
71

Szabados Árpád
72

Nagy Csaba
73

Ujházi Péter
74

Ujházi Péter
75

Huszár Imre
76

Jakovits József
77

Beszédes János László
78

Toroczkai Wigand Ede (Muhits Sándor)
79

Dala József
80

Arató István
81

Diener-Dénes Rudolf
82

Mórotz Miklós
83

Ismeretlen
84

Mattioni Eszter
85

Toroczkay Oszvald
86

Toroczkay Oszvald
87

Toroczkay Oszvald
88

Lenhardt Emil
89

Paál Albert
90

Paál Albert
91

Rafael Győző Viktor
92

Rafael Győző Viktor
93

Nagy Imre
94

Márk Lajos
95

Juhász Árpád
96

Boromisza Tibor
97

98

Frank Frigyes
99

Herman Lipót
100

Miklóssy Gábor
101

Szabó Gyula
102

Olejnik Janka
103

Kiss Károly
104

Dietrich, Adolf
105

Gaál Ferenc
106

E. Gall Gall Ferenc
107

Bálint József
108

Rippl-Rónai József
109

Rippl-Rónai József
110

Pogány István Csebi
111

Litteczky Endre
113

Ziem Felix
114

Szegedi Molnár Géza
115

Szalatnyay József
116

Lossonczy Tamás
117

Deim Pál
118

Lossonczy Tamás
119

Lossonczy Tamás
120

Jovián György
121

Jovián György
122

Kopasz Tamás
123

Kopasz Tamás
124

Megyik János
125

126

127

Rutkai Bori
128

Rutkai Bori
130

feLugossy László
131

Ujházi Péter
132

Ujházi Péter
136

feLugossy László
137

feLugossy László
139

Rácmolnár Sándor
140

Rácmolnár Sándor
141

Szurcsik József
142

Szurcsik József
143

Szurcsik József
144

Csontó Lajos
145

Baglyas Erika
146

Berhid Mária
147

Lukoviczky Endre
148

Lukoviczky Endre
149

150

Kádár Béla jelzéssel
151

Czigány Dezső
152

Szablya Frischauf Ferenc
153

Ismeretlen 20. századi festő
154

Ismeretlen nagybányai festő
155

Somos Miklós
156

Simon György János
157

Járitz Józsa
158

Batthyány Gyula, gróf
159

Ben Ali Haggin
160

Domanovszky Endre
161

Chiovini Ferenc
162

Peterdi Gábor
163

Barcsay Jenő
164

165

Szabó Gyula
166

Román György
167

Bolmányi Ferenc
168

Batthyány levelek
169

170

Zanussi, Josef
171

172

Jacobus Johannes, Lauwers
173

Ismeretlen
175

Ismeretlen monogrammal
176

Johann Anton, Eismann
177

Querfurt Augusto
178

Ismeretlen német festő
179

Ismeretlen 17. századi festő
180

Hartmann Franz
182

Ismeretlen
183

Kovács Mihály
184

185

Ginovszky József
186

Ismeretlen
187

Zatzka Hans
188

Juszkó Béla
189

Bukovsky Andrea
190

Tihanyi János Lajos
191

Sugár Andor
192

Rozsda Endre
193

Frey Krisztián
194

Székelyi Kati
195

Paál Zsuzsanna
196

Ujházi Péter
197

Földi Péter
198

Földi Péter
199

Gerber Pál
200

Gerber Pál
201

Szirtes János
202

Szirtes János
203

Swierkiewicz Róbert
205

Bak Imre
206

Seres László
207

Borsos-Lőrinc Lilla
208

Koroknai Zsolt
209

Szemethy Imre
210

Verebics Katalin
211

Verebics Ágnes
214

Gaál József
215

Bukta Imre
216

Földi Péter
217

Lovas Ilona
218

Kondor Béla
220

Kondor Béla
221

Perlrott Csaba Vilmos
222

223

Somogyi József
224

Borsos Miklós
225

Barcsay Jenő
226

Barcsay Jenő
227

Mattis Teutsch János
228

Klie Zoltán
229

Frank Frigyes
230

Baraniay Francisc
231

Marcel Iancu
232

Gruber Béla
233

Hincz Gyula
234

Ismeretlen
235

Klie Zoltán
236

Mattis Teutsch János
237

Hincz Gyula
238

ifj. Guti József
239

Mustó János
240

Varga Nándor Lajos
241

Perlrott Csaba Vilmos
242

Náray Aurél
243

244

Halász-Hradil Elemér
245

Olvashatalan jelzéssel
246

Végh Gusztáv
247

Kiss Károly
248

Edvi Illés Aladár
249

Seelos, Gottfried
250

Tölgyessy Artúr
251

T. Rátz Péter
252

253

Pólya Iván
254

Mednyánszky László, báró
255

Bán Béla
256

Marosán Gyula
257

Bíró Antal
258

Karlovszky Bertalan
259

Kontuly Béla
260

Csortos E. József
261

Korniss Dezső
262

Kassák Lajos
263

Mattis János
264

Szabó Gyula
265

Neogrády Antal
266

Ruzicskay György
267

Scheiber Hugó
268

Scheiber Hugó
269

Tóth Menyhért után
270

Tóth Menyhért után
271

Kunt Ernő
272

Perlmutter Izsák
273

Ámos Imre
274

275

Berény Róbert
276

Fülöp Antal Andor
277

Olgyay Ferenc
278

Berkes Antal
279

Berkes Antal