2009. karácsonyi festmény és szobor aukció

Alkotók:

Abonyi Ernő  ·  Ámos Imre  ·  Asztalos Zsolt  ·  Bálint Endre  ·  Balogh Zsófia  ·  Bánki Ákos  ·  Baranyai Ferenc  ·  Basch Andor  ·  Batthyány Gyula, gróf  ·  Benczúr Gyula  ·  Bényey Zoltán  ·  Bikácsi Daniela  ·  Bohus Zoltán  ·  Bondor Csilla  ·  Boromisza Tibor  ·  Bortnyik Sándor  ·  Bosznay István  ·  Bruck Lajos  ·  Bukta Imre  ·  Chilf Mária  ·  Cocteau, Jean  ·  Csontó Lajos  ·  Dehény Lajos  ·  Eismann Johann Anton  ·  Erdőssy Béla  ·  Esse Bánki Ákos  ·  F.H. Nikko (XIX. század)  ·  Fábián Noémi  ·  Fajó János  ·  Felekiné Gáspár Anni  ·  feLugossy László  ·  Gábor Imre  ·  Gádor Magda  ·  Gál András  ·  Gálhidy Péter  ·  Ganczaugh Miklós  ·  Gasteiger Anna  ·  Gerber Pál  ·  Ginovszky József  ·  Godard jelzéssel  ·  Gönczi Béla  ·  Góra Orsolya  ·  Gruber Béla  ·  Haggin, Ben Ali  ·  Halvax Gyula  ·  Hanzély Jenő  ·  Heinrich Ede  ·  Herman Lipót  ·  Hikádi Erzsébet  ·  Horitz, Karina  ·  id. Barabás Márton  ·  Imre Mariann  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen (szerb ?) festő  ·  Ismeretlen (XIX. század eleje)  ·  Ismeretlen (XIX. század)  ·  Ismeretlen (XVIII. század)  ·  Ismeretlen (XX. század)  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen 20. századi festő  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen monogrammal  ·  Ismeretlen nagybányai festő  ·  Ismeretlen német festő  ·  Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)  ·  Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Ismeretlen szobrász (XIX. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század vége)  ·  Ismeretlen szobrász (XX. század)  ·  Ismeretlen XIX. századi  ·  Istók János János  ·  Jovián György  ·  Juszkó Béla  ·  Kacsoh Cecília  ·  Kádár Béla jelzéssel  ·  Kádár Béla  ·  Klie Zoltán  ·  Klimó Károly  ·  Kondor Attila  ·  Konkoly Gyula  ·  Kopasz Tamás  ·  Koroknai Zsolt  ·  Koszta József  ·  Kótai Tamás  ·  Kovács Mihály  ·  Krusnyák Károly  ·  Kunffy Lajos  ·  László Dániel  ·  Lindenfeld Emil  ·  Litkey György  ·  Lossonczy Tamás  ·  Lovas Ilona  ·  Löwith, Marc Egon  ·  Lugossy Mária  ·  M. Tóth Margit  ·  M.F. Herbst jelzéssel (XIX. század eleje)  ·  Markos Lajos  ·  Mátrai Erik  ·  Mattioni Eszter  ·  Mátyássy László  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Melcher Mihály  ·  Mendlik Oszkár  ·  Mersits Piroska  ·  Mészöly Géza  ·  Molnár C. Pál  ·  Mózes Katalin  ·  Munkácsy Mihály  ·  Nádler Róbert  ·  Nagy Csaba  ·  Nagy Gábor György  ·  Olajos György  ·  Orosz István  ·  Pacsika Rudolf  ·  Paizs László  ·  Pap Gyula  ·  Pauer Gyula  ·  Pinczehelyi Sándor  ·  Pintér Gábor  ·  Pollacsek Kálmán  ·  Raab, Georg  ·  Rácmolnár Sándor  ·  Rippl-Rónai József  ·  Román György  ·  Rozsda Endre  ·  Rudnay Gyula  ·  Salomon, Edwin  ·  Scheiber Hugó  ·  Schmal Károly  ·  Somogyi Győző  ·  Sütő Róbert  ·  Swierkiewicz Róbert  ·  Szász Endre  ·  Székely Bertalan  ·  Székely Bertalan köre  ·  Székelyi Kati  ·  Szemadám György  ·  Szikora Tamás  ·  Szirtes János  ·  Szőnyi István  ·  Tölgyessy Artúr  ·  Tolnay Ákos  ·  Toroczkay Oszvald  ·  Tóth Menyhért után  ·  Turcsány Villő  ·  Turcsányi Antal  ·  Újváry Ferenc  ·  van der Venne Adolf  ·  Várady Gyula  ·  Vaszary János  ·  Vén Emil  ·  Verebics Ágnes  ·  Vojnich Erzsébet  ·  von Piloty Carl Theodor  ·  Yengibarian, Mamikon  ·  Zatzka Hans  ·  Zsemlye Ildikó  ·
337

Abonyi Ernő
338

Ámos Imre
339

Bálint Endre
340

Baranyai Ferenc
341

342

Batthyány Gyula, gróf
344

Bényey Zoltán
345

Boromisza Tibor
346

Bortnyik Sándor
347

Bosznay István
348

Bosznay István
349

350

Cocteau, Jean
351

352

Eismann Johann Anton
353

Erdőssy Béla
354

F.H. Nikko (XIX. század)
355

Felekiné Gáspár Anni
356

Felekiné Gáspár Anni
357

Asztalos Zsolt
358

Balogh Zsófia
359

Balogh Zsófia
360

361

id. Barabás Márton
362

Bikácsi Daniela
363

Bohus Zoltán
364

365

Bukta Imre
366

Chilf Mária
368

Fábián Noémi
369

Fábián Noémi
370

Fajó János
371

feLugossy László
372

feLugossy László
373

Gábor Imre
374

Gádor Magda
375

Gál András
376

Gálhidy Péter
377

Gasteiger Anna
378

Ginovszky József
379

Godard jelzéssel
380

Gruber Béla
381

Gruber Béla
382

Haggin, Ben Ali
383

Halvax Gyula
384

Hanzély Jenő
385

Heinrich Ede
386

Herman Lipót
387

Hikádi Erzsébet
388

Gönczi Béla
389

Gönczi Béla
390

Gönczi Béla
391

393

Ismeretlen
394

Ismeretlen
395

Ismeretlen
396

Ismeretlen
397

Ganczaugh Miklós
399

Gerber Pál
401

Horitz, Karina
402

Horitz, Karina
403

Imre Mariann
404

Jovián György
405

Jovián György
406

Jovián György
407

Kacsoh Cecília
408

Klimó Károly
409

Kondor Attila
410

Konkoly Gyula
411

412

Koroknai Zsolt
413

Kótai Tamás
414

Kótai Tamás
415

László Dániel
416

Lossonczy Tamás
417

Lossonczy Tamás
418

419

420

Ismeretlen
422

Istók János János
423

Juszkó Béla
424

Kádár Béla jelzéssel
425

Klie Zoltán
426

427

Kovács Mihály
428

Krusnyák Károly
429

Krusnyák Károly
430

Kunffy Lajos
431

Kunffy Lajos
432

Lindenfeld Emil
433

Litkey György
434

M.F. Herbst jelzéssel (XIX. század eleje)
435

Markos Lajos
436

Mattioni Eszter
437

Mednyánszky László, báró
438

Mednyánszky László, báró
439

Lovas Ilona
440

Lovas Ilona
441

Löwith, Marc Egon
442

Lugossy Mária
443

Mátrai Erik
444

445

Mátyássy László
446

Mátyássy László
447

Mátyássy László
448

Mátyássy László
449

Melcher Mihály
450

Melcher Mihály
451

Mózes Katalin
452

Nagy Csaba
453

454

Nagy Csaba
455

Nagy Gábor György
456

Olajos György
457

Orosz István
458

Mendlik Oszkár
459

Mersits Piroska
460

Mersits Piroska
461

Mészöly Géza
462

Molnár C. Pál
463

Munkácsy Mihály
464

Nádler Róbert
465

Pap Gyula
466

Pap Gyula
467

Pap Gyula
468

469

Rippl-Rónai József
470

Rippl-Rónai József
471

Rippl-Rónai József
472

Román György
473

Rozsda Endre
474

Rudnay Gyula
475

Scheiber Hugó
476

Scheiber Hugó
477

Scheiber Hugó
478

Pacsika Rudolf
479

Paizs László
480

Pauer Gyula
481

Pauer Gyula
482

Pinczehelyi Sándor
483

Pintér Gábor
484

Pollacsek Kálmán
485

Rácmolnár Sándor
486

Rácmolnár Sándor
487

Salomon, Edwin
488

Schmal Károly
489

Somogyi Győző
490

Sütő Róbert
491

Swierkiewicz Róbert
492

493

Székelyi Kati
494

Szemadám György
495

Szemadám György
496

497

Szikora Tamás
498

Szász Endre
499

Szász Endre
500

Szász Endre
501

Székely Bertalan
502

Szőnyi István
504

Toroczkay Oszvald
505

Tóth Menyhért után
506

Tóth Menyhért után
507

Tóth Menyhért után
508

Tölgyessy Artúr
509

Újváry Ferenc
510

Várady Gyula
511

Vaszary János
512

Vén Emil
513

van der Venne Adolf
514

von Piloty Carl Theodor
515

Zatzka Hans
516

Szirtes János
517

Szirtes János
518

M. Tóth Margit
519

520

Turcsány Villő
521

Turcsányi Antal
522

Turcsányi Antal
523

Verebics Ágnes
524

Vojnich Erzsébet
525

Yengibarian, Mamikon
526

Zsemlye Ildikó
527

Zsemlye Ildikó