46

Aatoth Franyo (1954)

Négyszemközt Schmidt Máriával

olaj, vászon
40x80 cm
j. a hátoldalon: Négyszemközt Schmidt Máriával 2004 H/T 40x80 cm Franyo Aatoth
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%