129

Almásy Aladár (1946)

Feledésben merült homokóra szántás

akvarell, tus, papír
500x650 mm
j. j. l.: Almásy
Hátoldalon: szerző, cím, technika, 2002. IV/2 Paris, méret
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%