273

Ámos Imre (1907-1944)

Templom belső

olaj, vászon
80x60 cm
j. j. l.: szeretettel Lukács Lajosnak Ámos Imre
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft (8 033 EUR*, 8 694 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%