107

Bálint József (1886-1957)

Nagybányai patak

olaj, vászon
49,5x58 cm
j. a hátoldalon: Nagybányai patak, 1911, Bálint J.
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%