255

Bán Béla (1909-1972)

Arc

olaj, vászon
82,5x63,5 cm
j. j. l.: Bán 969, j. a hátoldalon: 291 Bán 969
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%