24

Baracsy Tibor (1940-1995)

Zebegény

olaj, vászon
80x100 cm
j. b. l.: Baracsy 88
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%