158

Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Népvándorlás (Csontváry emlékére)

olaj, vászon
104x136 cm
j. n.
védett, Kiállítva: Ernst Múzeum, 1914
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft (32 134 EUR*, 34 777 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%