189

Bukovsky Andrea (1902-1996)

Női portré

olaj, falemez
34x24,5 cm
j. j. l. Bukovsky, j. a hátoldalon: Bukovsky Andrea
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%