151

Czigány Dezső (1883-1937)

Csendélet

olaj, vászon
75x64 cm
j. b. f.: Czigány
Reprodukálva: Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004. 144. o. 112. kép. Kiállítva: Nyolcak és aktivisták. Budapest, Kieselbach Galéria, 1999. nov. 12–21.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft (38 561 EUR*, 41 732 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%