104

Dietrich, Adolf (1869-1953)

Szélcsend az Adrián

olaj, karton
25x35 cm
j. b. l.: Dietrich A
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%