197

Földi Péter (1949)

Madár I.

vegyes technika, papír
685x493 mm
j. b. l.: Madár I., j. j. l.: Földi 95
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%