23

Gerzson Pál (1931-2008)

Nyári este

olaj, farost,
55,5x90 cm
j. j. l.: ''Nyári este'' 1979
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%