244

Halász-Hradil Elemér (1873-1948)

Csendélet a tornácon

olaj, vászon
81,5x91 cm
j. j. l.: Halász-Hradil Elemér 1921?
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%