233

Hincz Gyula (1904-1986)

Az Alkotó

olaj, vászon
100x90 cm
j. j. l.: Hincz
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%