153

Ismeretlen 20. századi festő

Kalapos férfiportré

olaj, karton
42,5x32,5 cm
j. n.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%