262

Kassák Lajos (1887-1967)

Kompozíció

szita, papír
480x370 mm
j. b. l.: 8/200 j. j. l.: Kassák
Denise René Galéria kiadása, 1961.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%