247

Kiss Károly (1883-1953)

Enteriőr

olaj, vászon
59,5x80 cm
j. b. l.: Kiss Károly
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%