103

Kiss Károly (1883-1953)

Eső után

olaj, karton
67x49 cm
j. j. l.: Kiss K.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%