218

Kondor Béla (1931-1972)

Lovak és emberek

rézkarc, papír
49x225 mm
j. b. l.: Lovak és emberek, a. j. l.: Kondor
Oeuvre-jegyzék szám: 1956/19. In: Kondor Béla (1931-1972). Szerk.: Bolgár Kálmán - Nagy T. Katalin. Budapest, 1984. 50. o.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%