219

Kondor Béla (1931-1972)

Madách Imre: Az ember tragédiája II.: Pokolbeli szerkezet

rézkarc, papír, kasírozott
290x198 mm
j. b. l.: 50/24, a. j. l.: Kondor B.
Oeuvre-jegyzék szám: 1963/51. In: Kondor Béla (1931–1972). Szerk.: Bolgár Kálmán - Nagy T. Katalin. Budapest, 1984. 99. o.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%