123

Kopasz Tamás (1958)

Barokk II.

olaj, vászon
100x70 cm
j. a hátoldalon: Kopasz Tamás Barokk II. olaj, vászon 100x70 cm 2008 Gyergyószárhegy
Kikiáltási ár: 430 000 Ft (1 382 EUR*, 1 495 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%