274

Koszta József (1861-1949)

Három királyok, tanulmány

olaj, vászon kartonra kasírozva
50x56 cm
j. j. l.: Koszta
Kikiáltási ár: 2 300 000 Ft (7 391 EUR*, 7 999 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%