183

Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules a Keresztúton

olaj, fa
34x52,5 cm
j. b. l.: Kovács M., hátoldalán a Szépművészeti Múzeum bírálata
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%