271

Kunt Ernő (1920-1994)

Korsóvásárló

olaj, vászon
70x100 cm
j. j. l.: Kunt 74, Hátoldalon: (vakkereten): Kunt Ernő Korsóvásárló 74
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%