236

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Két alak

olaj, vászon
148x100
j. b. l.: MT
Proveniencia: Mattis Teutsch hagyatéka
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%