93

Nagy Imre (1893-1976)

Zsögödi udvar

olaj, vászon
76x66 cm
j. j. l.: 1970 Zsögöd Nagy Imre
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%