39

Orbán Dezső (1884-1987)

Dieppe-i kikötő

olaj, vászon
54x65 cm
j. j. l.: Orbán Dieppe
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%