90

Paál Albert (1895-1968)

Erdőbelső patakkal

olaj, vászon
60,5x70,5 cm
j. j. l.: Paál 922
j. a hátoldalon: Paál Albert, Menyháza 922
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%