36

Pap Gyula (1899-1983)

Liget

olaj, farostlemez
60x43 cm
j. j. l.: Pap
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%