241

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955)

Almaszedők

olaj, karton
101x70 cm
j. j. l.: Perlott Csaba
Kiállítva: Perlott Csaba kiállítása, Szekszárd Művészetek Háza 1989.; Gráber Margit és Perlott Csaba Vilmos kiállítása Haas Galéria, 2007.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft (22 494 EUR*, 24 344 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%