221

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955)

Angyalok

litográfia, papír
500x425 mm
j. b. l.: Perlrott Csaba V.
Reprodukálva: Benedek Katalin: Perlrott Csaba Vilmos (1880–1955) alkotói pályájának főbb állomásai. Békéscsaba, 2005. 32. o. 13. kép
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%