162

Peterdi Gábor (1915-2001)

Cséplők

olaj, vászon
70x78 cm
j. j. l.: Peterdi
Kiállítva: Ernst Múzeum, 2007; Hátoldalon: Várnai Zseni portré
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%