109

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Fekete kalapos nő

pasztell, papír
520x410 mm
j. j. l.: Rónai 1918
Reprodukálva: Die Sammlung Eisenberger. Wien, 1998. 175. o.; Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger. Wien, 2002. 7.1.2. kat. sz. 205. o.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft (16 067 EUR*, 17 388 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%