249

Seelos, Gottfried (1829-1900)

Dagály

olaj, vászon
29x45,5 cm
j. j. l.: G. Seelos 887
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%