165

Szabó Gyula (1907-1972)

Napsütötte táj

olaj, vászon
60x70 cm
j. j. l.: Szabó Gyula
Reprodukálva: Szabó Gyula korai művek 1930–1950. Kiáll. kat. MissionArt Galéria, 2007. 6. o. Kiállítva: Küzdelem (Zápás) 1930–1945. Szabó Gyula kiállítása. Losonc, Nógrádi Galéria, 1982.; Szabó Gyula korai művek, 1930–1950, Budapest, MissionArt Galéria, 2007
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%